full

DAGITIM VE TASIMACILIK

Türkiye'nin 50 farklı noktasında dağıtım hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

full

YENiLiKCi LOJiSTiK COZUMLERi

full

PROFESYONEL KARGO YONETiMi

full

YARATICI PROMOSYONLAR

Profesyonel Dağıtım

Banka, mağaza ve kredi kartı hesap özetleri, Kampanya, Duyuru broşürleri, Açılış, Kutlama, Sergi, Konser Davetiyeleri, Tebrik kartları, Fatura dağıtımları, Süreli yayın dağıtımı, Dergi, Bülten ve Periyodik Yayınlar, Katalog, broşür dağıtımları, Promosyon ve eşantiyon ürünler, İnsert, Ödemeli ürün teslimatı, Acil (birkaç saatte) şehir içi dağıtım, Araçlı Kurye, Motorlu Kurye, Yurt içi Toplu Kargo vb. Dağıtımlar.

Zamanında Teslimat

Günümüzde öne çıkan ana faktörlerinden bir tanesi verilecek hizmetin son tüketiciye zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesidir.
Bu noktada BB Lojistik & Dağıtım, son tüketiciye sipariş verilen malzemeyi eksiksiz ve söylenen zamanda ulaştırılacak şekilde iş akışını kurgulamıştır.

Güvenilir Hizmet

Sanayileşmenin hızla gelişmesi, nüfus artışı ve toplumların ihtiyaç ve gereksinimlerinin çoğalması Türkiye pazarında rekabetin artmasına yol açmıştır. Buna paralel olarak en uygun maliyetle, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmak önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak; dağıtım hizmetlerini en iyi ve en güvenilir şekilde sunmaktayız.

Yaratıcı Promosyon Ürünleri